Nieuw bij Fabrique…

De afgelopen weken heeft Fabrique weer een aantal nieuwe medewerkers verwelkomd, zowel in Delft als in Amsterdam. We stellen ze graag kort aan je voor.

onourbus_okt2011


Vlnr en vbnb: Tino de Bruijn, Bas Peschier, Elwin Schmitz en Marlies Nieuwenhuizen

Tino de Bruijn – Web developer – Delft
Tino studeert Industrieel Ontwerpen aan de TU Delft, maar kan door de zogeheten “Harde Knip” geen vakken volgen op dit moment. Daarom komt hij tot en met januari het webteam bij Fabrique versterken. Hiervoor heeft hij altijd webdesign en webdevelopment gedaan vanuit zijn eigen bedrijf Spafe Design.

Bas Peschier – Web developer – Amsterdam
Bas versterkt sinds een aantal weken het team in Amsterdam. Hij komt “vers” van de masteropleiding Human-Computer Interaction aan de universiteit van Stockholm.

Elwin Schmitz – Ontwikkelaar – Delft
Elwin is sinds kort afgestudeerd als Industrieel Product Ontwerper aan de Haagse Hogeschool. Bij Fabrique gaat hij zich bezighouden met “iets wat hij het liefst doet”: het maken van mooie websites!

Marlies Nieuwenhuizen – Coördinator Facilitair – Delft
Marlies heeft, voor zij bij Fabrique ging werken, gewerkt als projectcoördinator ruimtebeheer en verhuizingen bij het Hagaziekenhuis. Eerder was zij werkzaam als manager interne zaken bij het Financieel Dagblad en BNR Nieuwsradio.